יופון מוקד טלפוני

יופון מוקד טלפוני

לחצו על כפתור החייגן כדי להתקשר למוקד השירות.
לחיוג לחצו כאן

1900-72-4787
לקבלת נציג והשתתפות בהצבעה לדירוג שירות הספק חייגו


יופון שעות פעילות

ימים א'-ה': 7:30 - 20:30
שישי וערבי חג: 8:00 - 13:00

יופון מוקד שירות טלפוני
חברת youphone | יופון היא חברת סלולאר חדשה באופן יחסי, אשר למעשה הינה חברת בת של רשת הקמעונאות הגדולה you. חברת יופון מציעה ללקוחותיה מגוון מסלולים משתלמים בתחומי הסלולאר, אשר למעשה חוסכים להם בעלויות התקשורת הביתיות. בין המסלולים השונים נמצא מסלולים ללא הגבלה ומסלולים מוזלים למשלמים עבור דקת שיחה. כמו כן המסלולים כוללים גלישה סלולארית במהירות נבחרת ועוד. ניתן למצוא ביופון גם מגוון של מכשירים סלולאריים מתקדמים, לרכישה בתשלומים נוחים.
אל שירות הלקוחות של חברת youphone | יופון ניתן לפנות במספר דרכים:
באמצעות מוקד שירות הלקוחות בטלפון 1-800-558-855 או 03-9005100 או למספר המקוצר *0558 (שיחת חינם ברשת יופון).
באמצעות אתר האינטרנט של החברה בכתובת http://www.youphone.co.il
באמצעות הדואר לכתובת – אלון סלולר בע"מ, רחוב העמל 2, פארק אפק, ראש העין, מיקוד 48092.
באמצעות הפקס – 03-9284215
בנוסף חברת youphone | יופון מפעילה מוקדי שירות פיזיים בפריסה ארצית, אשר ממוקמים בסניפים הראשיים של חברת you. ניתן לפנות לסניפים לצורך רכישת סים, התאמת מסלול, רכישת מכשירים ועוד.

מוקד שירות טלפוני youphone | יופון – שעות פעילות
מספר הטלפון של מוקד שירות טלפוני youphone | יופון הוא 1-800-558-855 או 03-9005100 או למספר המקוצר *0558 (שיחת חינם ברשת יופון).
שעות פעילות במוקד השירות הטלפוני של חברת youphone | יופון הן בימים ראשון עד חמישי בין השעות 7:30 – 20:30 (תמיכה בנושאים של אובדן וגניבה תינתן בכל שעות היממה). בימי שישי וערבי חג המוקד הטלפוני של חברת youphone | יופון יהיה פעיל בשעות 8:00 – 13:00.
מטרת מוקד השירות הטלפוני של חברת youphone | יופון היא לאפשר ללקוחות החברה להתקשר ולהתעניין אודות מבצעים, מסלולים ומכשירים שונים, שהחברה מציעה למכירה. כמו כן ניתן לקבל תמיכה טכנית, בירור לגביי מצב חשבונית ולברר פרטים אודות הסניף הקרוב ביותר.

youphone | יופון מוקד שירות טלפוני – שירותים עיקריים
חברת יופון הינה אחת מחברות הסלולאר החדשות, אשר שינו את פני שוק הסלולאר בישראל. כחלק מהשירותים שמציעה החברה ניתן למצוא מכשירי טלפון מתקדמים, אביזרים ומסלולים מוזלים לשיחות טלפון בארץ ובחו"ל, שליחת הודעות וגלישה סלולארית מתקדמת. לבירור אודות השירותים השונים שמציעה חברת יופון ניתן להתקשר למוקד הטלפוני בשעות הפעילות.

אנא דרגו את רמת השירות שקיבלתם

הכניסו את מספר הטלפון שלכם:

דרגו בבקשה את רמת השירות

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 7.0/10 (2 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: -1 (from 1 vote)
יופון מוקד טלפוני, 7.0 out of 10 based on 2 ratings


ספקי השירות מתישים אתכם?
שתפו אותנו בחוויית שירות המוקד הטלפוני של יופון (זמני המתנה, אדיבות, מקצועיות וכד'), מחירי מבצעים של שימור לקוחות, טיפים חשובים ודירוג החברות לטובת כלל ציבור הלקוחות.

שימו לב: אתר CallCenter-il אינו מייצג ואינו קשור בשום צורה שהיא לחברות או המוסדות המצוינים באתר.
תגובות לא הולמות או המכילות פרטים אישיים (מספר טלפון, כתובות וכו') לא יאושרו להצגה באתר.


אופן השתתפות בהצבעה לדירוג ספקי השירות:

תודה שבחרתם להתקשר באמצעות האתר שלנו להשתתפות בהצבעה ודרוג של רמת השירות. באמצעות הצבעתכם תשפיעו ותסייעו לשיפור רמת השירות של ספקי השירות בישראל כדי שכל לקוח יוכל לצפות בסקר האיכות כללי של נותני השירותים בישראל ולהפיק ממנו את מרב התועלת בבחירת ספק שירות חדש. לצורך דירוג רמת שירות של ספקי השירות, הספרה 1 מסמלת את השירות הטוב ביותר והספרה 5 מסמלת השירות הגרוע ביותר. רק המתקשרים באמצעות מספר הגישה של האתר שלנו יכולים לדרג את רמת השירות והבחירה מתבצעת על פי שיקול דעתכם הבלעדי ובהתאם להתרשמותכם מטיב השירות אותו קיבלתם.


כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *


שתף את חווית השירות שלך עם אחרים!
שתף דרך פייסבוק שתף דרך טוויטר שתף דרך גוגל פלוס שתף דרך לינקדאין