סופרגז טלפון

סופרגז טלפון

לחצו על כפתור החייגן כדי להתקשר למוקד השירות.
לחיוג לחצו כאן

1900-72-4778
לקבלת נציג והשתתפות בהצבעה לדירוג שירות הספק חייגו


סופרגז שעות פעילות

ימים א',ב',ד',ה': 9:00 - 16:00
ימי ג': 9:00 - 12:30

מוקד סופרגז שירות טלפוני
סופרגז הינה חברת גז גדולה בישראל, אשר מספקת שירותי גז מתקדמים ללקוחותיה. חברת סופרגז הוקמה בשנת 1953, כאשר היא בבעלות של חברת האחזקות "גרנית הכרמל השקעות בע"מ". החברה מונה כיום מעל לחצי מיליון לקוחות בתחומים שונים החל מהשוק הביתי, החקלאי, המסחרי, התעשייתי ואפילו מספקת שירותי גז למוסדות גדולים כגון הצבא, המשטרה והשב"ס.
אל שירות הלקוחות של סופרגז ניתן לפנות במספר דרכים:
באמצעות מוקד טלפוני בטלפון – 1-800-347826, או למספר הטלפון של הנהלה הראשית 09-8308101, או לפנות ישירות לסניף באיזור מגורנו.
באמצעות אתר האינטרנט של החברה בכתובת – http://www.supergas.co.il
באמצעות הפקס – 09-8308186.
באמצעות הדואר לכתובת – סופרגז, יד חרוצים 36, ת.ד. 8774, א.ת. נתניה דרום.

מוקד טלפוני סופרגז – שעות פעילות
מספר הטלפון של מוקד טלפוני סופרגז הוא 1-800-347826, או למספר הטלפון של הנהלה הראשית 09-8308101, או לפנות ישירות לסניף באיזור מגורנו.
שעות פעילות במוקד השירות הטלפוני של סופרגז הן בימים ראשון, שני, רביעי וחמישי, בין השעות 9:00 – 16:00 ובימי שלישי בין השעות 9:00 – 12:30. בימי שישי המוקד סגור.
מוקד השירות של חברת סופר גז מספק ללקוחותיו מידע נרחב אודות שירותי הגז השונים, שירותי הזמנת בלון גז, תשלום חשבון, עדכון פרטים וכן רכישת מוצרי גז שונים בינהם מוצרי חימום מים, הסקה ביתית, צלעות חימום ועוד.

סופרגז מוקד טלפוני – שירותים עיקריים
השירותים אותם מעניקה חברת סופרגז ללקוחותיה נחלקים למספר סוגים. שירותי למגזר הפרטי ביתי, שירותים לעסקים ועוד. למגזר הפרטי מספקת החברה מוצרים שונים לצורך חימום הבית והמים באמצעות גז. כמו כן החברה מספקת שירותי גז באמצעות מערכות גז מבוססות שעון, או בלוני גז, אותם יש להחליף אחת לתקופה. למגזר העיסקי מספקת חברת סופר גז מוצרים שונים, כגון מאיידים, מבערים, דודי אגירה, מקרנים לחקלאות, מקרנים לחימום חלל, מקרנים למאפיות ועוד. בנוסף מספקת חברת סופר גז שירותי התקנה בטוחה, ביקורי בית של טכנאים מומחים מטעם החברה לטיפול בתקלות וליקויים ועוד.

אנא דרגו את רמת השירות שקיבלתם

הכניסו את מספר הטלפון שלכם:

דרגו בבקשה את רמת השירות

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.5/10 (2 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
סופרגז טלפון, 5.5 out of 10 based on 2 ratings


ספקי השירות מתישים אתכם?
שתפו אותנו בחוויית שירות המוקד הטלפוני של סופרגז (זמני המתנה, אדיבות, מקצועיות וכד'), מחירי מבצעים של שימור לקוחות, טיפים חשובים ודירוג החברות לטובת כלל ציבור הלקוחות.

שימו לב: אתר CallCenter-il אינו מייצג ואינו קשור בשום צורה שהיא לחברות או המוסדות המצוינים באתר.
תגובות לא הולמות או המכילות פרטים אישיים (מספר טלפון, כתובות וכו') לא יאושרו להצגה באתר.


אופן השתתפות בהצבעה לדירוג ספקי השירות:

תודה שבחרתם להתקשר באמצעות האתר שלנו להשתתפות בהצבעה ודרוג של רמת השירות. באמצעות הצבעתכם תשפיעו ותסייעו לשיפור רמת השירות של ספקי השירות בישראל כדי שכל לקוח יוכל לצפות בסקר האיכות כללי של נותני השירותים בישראל ולהפיק ממנו את מרב התועלת בבחירת ספק שירות חדש. לצורך דירוג רמת שירות של ספקי השירות, הספרה 1 מסמלת את השירות הטוב ביותר והספרה 5 מסמלת השירות הגרוע ביותר. רק המתקשרים באמצעות מספר הגישה של האתר שלנו יכולים לדרג את רמת השירות והבחירה מתבצעת על פי שיקול דעתכם הבלעדי ובהתאם להתרשמותכם מטיב השירות אותו קיבלתם.


כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *


שתף את חווית השירות שלך עם אחרים!
שתף דרך פייסבוק שתף דרך טוויטר שתף דרך גוגל פלוס שתף דרך לינקדאין