בנק מזרחי טפחות מוקד טלפוני

בנק מזרחי טפחות מוקד טלפוני

לחצו על כפתור החייגן כדי להתקשר למוקד השירות.
לחיוג לחצו כאן

1900-72-4763
לקבלת נציג והשתתפות בהצבעה לדירוג שירות הספק חייגו


בנק מזרחי טפחות שעות פעילות

ובמוצ"ש כשעה וחצי לאחר צאת השבת ועד חצות.
ימים א'-ה': 7:00 - 24:00
שישי וערבי חג: 7:00 - 14:00

בנק מזרחי טפחות מוקד טלפוני
בנק מזרחי טפחות הוא אחד מהבנקים הגדולים בישראל. בנק מזרחי טפחות מוכר בעיקר בשל תחום המשכנתאות בטיפולו. הבנק מעניק ללקוחותיו מגוון רחב של שירותים בינהם ניהול חשבונות עו"ש, ניהול השקעות, חסכון בצורות שונות, משכנתאות, כרטיסי אשראי ועוד. למעשה הבנק מעניק ללקוח שלו את כלל השירותים הפיננסיים הנחוצים לו וזאת כדי שיוכל לנהל את כל כספיו במקום אחד.
אל שירות הלקוחות של חברת בנק מזרחי טפחות ניתן לפנות במספר דרכים:
באמצעות מוקד טלפוני בטלפון – *8860.
באמצעות אתר האינטרנט של החברה בכתובת – www.mizrahi-tefahot.co.il
באמצעות המייל – pzibur@umtb.co.il
באמצעות הפקס – 03-5754452.
באמצעות הדואר לכתובת – בנק מזרחי טפחות, רח' ז'בוטינסקי 7, רמת-גן, ת.ד. 3450, מיקוד 52136.
כמו כן תמיד עומדת בפנינו האפשרות לגשת פיזית לסניף בנק מזרחי טפחות הקרוב למקום מגורנו, או לסניף שבו מנהל החשבון שלנו ולהיפגש עם בנקאי, אשר יוכל להתת לנו מענה הולם במגוון תחומים.

מוקד טלפוני בנק מזרחי טפחות – שעות פעילות
מספר הטלפון של מוקד טלפוני בנק מזרחי טפחות הוא *8860 (לקוחות השוהים בחו"ל 972-76-8048860).
שעות פעילות במוקד השירות הטלפוני של חברת בנק מזרחי טפחות הן בימים ראשון עד חמישי בין השעות7:00 – 24:00 . בימי שישי וערבי חג המוקד הטלפוני של חברת בנק מזרחי טפחות יהיה פעיל בשעות 7:00 – 14:00 ובמוצ"ש כשעה וחצי אחרי מועד יציאת השבת ועד השעה חצות בלילה.
מוקד השירות הטלפוני של חברת בנק מזרחי טפחות מספק תשובות במגוון נושאים החל מניהול חשבונות ופניות בנושאים בנקאיים כגון פתיחת חשבון, הלוואות, חיסכונות ועוד, בנושאי משכנתאות, תמיכה טכנית באינטרנט, שירות בתחום הסלולאר והאינטרנט ועוד.

בנק מזרחי טפחות מוקד טלפוני – שירותים עיקריים
בנק מזרחי טפחות מגדיר עצמו כחלוץ שירותי הבנקאות ההיברידית. משמעות הדבר היא, שבנק מזרחי טפחות מאפשר ללקוחותיו מגוון רחב של שירותים, אשר אמורים לסייע להם לחסוך זמן יקר ולקבל שירותים שונים באופן מיידי. בין השירותים השונים נמצא תכתובת עם בנקאי פרטי בsms או במייל, שליטה בחשבון באמצעות אפליקציה לסלולאר, קבלת מידע בהודעות ועוד. כמו כן נוכל לקבל מהבנק שירותי שונים בינהם ניהול חשבון עו"ש, פק"מים, הלוואות, חסכונות, כרטיסי אשראי, ניהול שוק ההון ועוד.

אנא דרגו את רמת השירות שקיבלתם

הכניסו את מספר הטלפון שלכם:

דרגו בבקשה את רמת השירות

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 8.4/10 (5 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 2 votes)
בנק מזרחי טפחות מוקד טלפוני, 8.4 out of 10 based on 5 ratings


ספקי השירות מתישים אתכם?
שתפו אותנו בחוויית שירות המוקד הטלפוני של בנק מזרחי טפחות (זמני המתנה, אדיבות, מקצועיות וכד'), מחירי מבצעים של שימור לקוחות, טיפים חשובים ודירוג החברות לטובת כלל ציבור הלקוחות.

שימו לב: אתר CallCenter-il אינו מייצג ואינו קשור בשום צורה שהיא לחברות או המוסדות המצוינים באתר.
תגובות לא הולמות או המכילות פרטים אישיים (מספר טלפון, כתובות וכו') לא יאושרו להצגה באתר.


אופן השתתפות בהצבעה לדירוג ספקי השירות:

תודה שבחרתם להתקשר באמצעות האתר שלנו להשתתפות בהצבעה ודרוג של רמת השירות. באמצעות הצבעתכם תשפיעו ותסייעו לשיפור רמת השירות של ספקי השירות בישראל כדי שכל לקוח יוכל לצפות בסקר האיכות כללי של נותני השירותים בישראל ולהפיק ממנו את מרב התועלת בבחירת ספק שירות חדש. לצורך דירוג רמת שירות של ספקי השירות, הספרה 1 מסמלת את השירות הטוב ביותר והספרה 5 מסמלת השירות הגרוע ביותר. רק המתקשרים באמצעות מספר הגישה של האתר שלנו יכולים לדרג את רמת השירות והבחירה מתבצעת על פי שיקול דעתכם הבלעדי ובהתאם להתרשמותכם מטיב השירות אותו קיבלתם.


One Response to בנק מזרחי טפחות מוקד טלפוני

 1. מאת איציק הירש:

  תודה על השירות היחס וההבנה.אין כמוך ..היצלחת ליבנות מערכת יחסים בין לקוח לבנק המושטטת על אימון הדדי ..ועל כך את ראוייה לציון..כול הכבוד ..הממונים שלך חייבים לדעת שאנשים מיסוגך הם הם שמרימים את הקרן של הבנק ..ורק בזכות אנשים כמוך הניחנים בהרבה יחסי ציבור ויחס אינושי לקוחות באים וממשיכם לעבוד עם בנק זה …אין ספק שהעובדים מחזיקים את הבנק .ואין ספק שאת אורטל ממש גדולה ..ואם אנו הלקוחות אוהבים אותך ונהנים לעבוד איתך .זה דבר שכולם צריכים להעריך במיוחד מנהלי הבנק ..עלי והצליח אורטל חמודה ..יום טוב לך ולכול…ם איציק הירש ..לקוח מרוצה אנא מכיוון שכלקוח אנני חושב שאורטל מוערכת מספיק אנא הביאו לידיעתה את שביעות רצוני ממנה כפקידת שירות .בטוחני שרוב לקוחותיה מרגישים כמוני..ומי כמוכם יודעים כמה טוב זה עושה לעובד שמיצג אתכם בכבוד מילה טובה והערכה..נא תשובתכם..בהקדם תודה איציק הירש. …

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *


שתף את חווית השירות שלך עם אחרים!
שתף דרך פייסבוק שתף דרך טוויטר שתף דרך גוגל פלוס שתף דרך לינקדאין