שלמה סיקסט טלפון

שלמה סיקסט טלפון

לחצו על כפתור החייגן כדי להתקשר למוקד השירות.
לחיוג לחצו כאן

1900-72-4873
לקבלת נציג והשתתפות בהצבעה לדירוג שירות הספק חייגו


שלמה סיקסט שעות פעילות

ימים א'-ה': 8:30 – 19:00
שישי: 8:30 – 13:30

שלמה סיקסט טלפון
שלמה סיקסט הינה אחת מחברות הרכב המובילות בישראל. לחברה יותר מ-25 סניפים הפרוסים בכל רחבי הארץ, כולל סניף מרכזי בנתב"ג הפועל 24 שעות ביממה.
חברת שלמה סיקסט מציעה ללקוחותיה השכרת רכב במגוון רכבים ענק בארץ ובחו"ל, רכבים למכירה, שירותי ליסינג פרטי, תפעולי ומימוני, שירותי דרך וגרירה ושירותי ביטוח.
מבין תחומי הפעילות, מתבלטת חברת שלמה סיקסט בשוק הישראלי בעיקר בתחום השכרת הרכב. היקף הרכבים שמציעה החברה ללקוחותיה הוא עצום, הן מבחינת הדרגות והן מבחינת המחירים – החברה מציעה מגוון סוגי רכבים, החל ברכבים עירוניים קומפקטיים וכלה ברכבי יוקרה וקירור במחירים משתלמים.

שלמה סיקסט טלפון – ערוצי שירות
באתר האינטרנט של שלמה סיקסט, בכתובת: http://he.shlomo.co.il, ניתן להתרשם מצי הרכבים של החברה, לעבור לכל אחד מהאתרים העוסקים בתחומי התמחות החברה (לשלמה סיקסט אתר לכל תחום התמחות: אתר ליסינג תפעולי, מוסכים ושירותי דרך וכן הלאה) לאתר הזמנה קיימת, להתעדכן במבצעים והטבות, לקבל הצעת מחיר לקניית והשכרת רכב, לקבל מידע על סניפים, לקרוא מאמרים מעניינים וליצור קשר עם נציג שירות באמצעות טופס מקוון או באמצעות שיחה אינטרנטית.
בנוסף, מפעילה חברת שלמה סיקסט מוקד טלפוני המספק מענה לבירורים כלליים בנוגע להשכרת רכב בארץ ובחו"ל, ליסינג תפעולי לעסקים, שירותי הביטוח של החברה, שירותי דרך, תקלות ועוד.
בדף הפייסבוק של שלמה סיקסט, בכתובת: www.facebook.com/ShlomoSixt?sk=app_103167176444150, תוכלו לקבל מידע על מבצעים והטבות ולהתעדכן על הנעשה בחברה.
כתובת למשלוח דואר לחברת שלמה סיקסט הינה היצירה 22, קריית אריה, פתח תקווה, מיקוד 49512.

שלמה סיקסט טלפון – טלפונים ושעות פעילות
מספר הטלפון של מוקד שירות הלקוחות של שלמה סיקסט הינו: 6880* מכל טלפון. נציג שירות מאייש את המוקד בכל הנוגע להזמנות רכבים בארץ בימים א'- ה' בין השעות 08:00-17:00, ובימי ו' בין השעות 08:00-12:00 (שלוחה מספר 1). לפניות הנוגעות להזמנות בחו"ל יש לחייג לשלוחה מספר 2.
מרכז ההזמנות פתוח בימים א'-ה' בין השעות 08:00-18:00. בימי ו' וערבי חגים שעות הפתיחה הן בין 08:00-12:00. טלפון ישיר לחיוג למוקד ההזמנות: 1700-501-502. הסניף הראשי של החברה בו תוכלו להתרשם ממגוון דגמי רכבים למכירה נמצא בקרית שלמה, צריפין.

שלמה סיקסט טלפון – טיפים שימושיים
טיפ ראשון: אם ברצונכם להתעדכן בחדשות שלמה סיקסט ולקבל למייל עדכונים ומבצעים, מומלץ להירשם לניוזלטר של החברה. ההרשמה מתבצעת מדף הבית באמצעות הקלדת כתובת דוא"ל.
טיפ שני: אם אתם מתעניינים בקניית רכב חדש, במקום להתלבט באשר לסוג ולדגם הרכב, באפשרותכם לבצע השוואת מכוניות. ממשק השוואת המכוניות המופיע באתר משווה בנוגע לביצועי הרכב, המפרט הטכני, חסכון בדלק ועוד.
טיפ שלישי: במקום לחכות על הקו לנציג השירות, יש באפשרותכם לשלוח את מספר הטלפון שלכם לאתר שלמה סיקסט, ונציג השירות יחזור אליכם בשיחת חינם.

אנא דרגו את רמת השירות שקיבלתם

הכניסו את מספר הטלפון שלכם:

דרגו בבקשה את רמת השירות

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 8.0/10 (2 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
שלמה סיקסט טלפון, 8.0 out of 10 based on 2 ratings


ספקי השירות מתישים אתכם?
שתפו אותנו בחוויית שירות המוקד הטלפוני של שלמה סיקסט (זמני המתנה, אדיבות, מקצועיות וכד'), מחירי מבצעים של שימור לקוחות, טיפים חשובים ודירוג החברות לטובת כלל ציבור הלקוחות.

שימו לב: אתר CallCenter-il אינו מייצג ואינו קשור בשום צורה שהיא לחברות או המוסדות המצוינים באתר.
תגובות לא הולמות או המכילות פרטים אישיים (מספר טלפון, כתובות וכו') לא יאושרו להצגה באתר.


אופן השתתפות בהצבעה לדירוג ספקי השירות:

תודה שבחרתם להתקשר באמצעות האתר שלנו להשתתפות בהצבעה ודרוג של רמת השירות. באמצעות הצבעתכם תשפיעו ותסייעו לשיפור רמת השירות של ספקי השירות בישראל כדי שכל לקוח יוכל לצפות בסקר האיכות כללי של נותני השירותים בישראל ולהפיק ממנו את מרב התועלת בבחירת ספק שירות חדש. לצורך דירוג רמת שירות של ספקי השירות, הספרה 1 מסמלת את השירות הטוב ביותר והספרה 5 מסמלת השירות הגרוע ביותר. רק המתקשרים באמצעות מספר הגישה של האתר שלנו יכולים לדרג את רמת השירות והבחירה מתבצעת על פי שיקול דעתכם הבלעדי ובהתאם להתרשמותכם מטיב השירות אותו קיבלתם.


כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *


שתף את חווית השירות שלך עם אחרים!
שתף דרך פייסבוק שתף דרך טוויטר שתף דרך גוגל פלוס שתף דרך לינקדאין