שגריר טלפון

שגריר טלפון

לחצו על כפתור החייגן כדי להתקשר למוקד השירות.
לחיוג לחצו כאן

1900-72-4769
לקבלת נציג והשתתפות בהצבעה לדירוג שירות הספק חייגו


שגריר טלפון שעות פעילות

ימים א'-ה': 24/7
שישי: 24/7

שגריר טלפון
חברת שגריר מערכות בע"מ הינה אחת החברות המובילות בישראל בתחום שירותי הגרירה. החברה הפועלת בשוק משנת 1984 , מספקת ללקוחותיה שירותים שונים: שירותי חילוץ דרך וגרירה, שירותי התנעה, שירות "עדיף" במקרה תאונה, שירותי רכב חלפי, שירות החלפת גלגל וחלקי חילוף, השבת רכב גנוב, שירותי מידע מתקדמים המסופקים בשיתוף פעולה עם חברת פוינטר ועוד. שירותי הגרירה ניתנים ללקוחות 24 שעות ביממה, שבעה ימים בשבוע באמצעות רכבי שירות מן המתקדמים בשוק. פרט לשירותים הקשורים לתחום הרכב, מספקת שגריר שירותים לבית בתחום צנרת ומים, שירותי חשמל וצבע ועוד.
משרדי שגריר ממוקמים בחולון, והיא פועלת באמצעות כמה חברות בנות, בין השאר: חברת פוינטר לאיתור ומיגון הרכב, חברת ש.כ.ל לתיקון נזקי צנרת ותיקוני אינסטלציה ועבודות שונות בבית ומרכזי שירות המתמחים בתיקוני פחחות וצבע לרכב.

שגריר טלפון – ערוצי שירות
לקוחות החברה יכולים להתעדכן בנוגע לפעילות שגריר בכל עת באמצעות אתר האינטרנט והמוקדים הטלפוניים.
כתובת אתר האינטרנט של שגריר הינה: http://www.shagrir.co.il. באתר ניתן למצוא מידע על פעילות החברה, רכבים למכירה, מידע על כלי השירות, כתבות בעיתונות, כתבי שירות להדפסה ועוד. כמו כן, ניתן לקבל מידע בנוגע לשירותי הדרך והגרירה, רכב חלופי ומכירת רכבים במוקדי השירות הטלפוניים בשעות הפעילות.
כתובת שגריר למשלוח מכתבים: שגריר מערכות בע"מ, רחוב הנפח 8 א.ת. חולון, מיקוד: 58117. ניתן לפנות גם במייל: mail@shagrir.co.il.
שגריר טלפון – טלפונים ושעות פעילות
– המוקד הארצי של שגריר פעיל 24 שעות ביממה בטלפונים: 8888* או 03-5578888. למחייגים ממרכזיה פרטית: 1-222-8888. מספר הפקס הינו: 03-5584124. כדי להימנע מהמתנה ולהגיע ישירות לשגריר במצב חירום יש לחייג 1,1.
– מוקד בירורים בנוגע לרכב חלופי פעיל 24 שעות ביממה בטלפון 8888*, או במוקדים המאוישים שמספרם: 03-5578844 (מוקד ארצי), או 03-5578888 (מוקד חיפה והצפון). מספר הפקס הינו: 03-5583844.
– מוקד שיווק ומכירות פעיל 24 שעות ביממה, בטלפון 8888* או 03-5578855, או בפקס: 03-5583844.

שגריר טלפון – טיפים שימושיים
טיפ ראשון: בדף הפייסבוק של שגריר, בכתובת: http://www.facebook.com/shagrir.fans, תוכלו להתעדכן בחדשות, שירותי שגריר ורכבים למכירה.
טיפ שני: חברת שגריר מציעה ללקוחותיה לקנות מגוון סוגי רכבים מתוך צי הרכבים במחירים משתלמים. ניתן להתרשם מהרכבים המוצעים למכירה בסניפי שגריר בחולון, ירושלים או חיפה (הכתובות המלאות מופיעות באתר האינטרנט).
טיפ שלישי: בשעות העומס במוקדי השירות, מומלץ לנצל את הפעולות שניתן לבצע באתר האינטרנט. לדוגמא: במקום לחייג לנציג שירות שיספק עבורנו מידע על רכבים למכירה, ניתן לקבל פרטים נוספים באתר, ניתן להיעזר בטופס יצירת קשר על מנת ליצור קשר עם נציגי שירות וכן הלאה. אם בכל זאת החלטתם לפנות לאחד ממוקדי השירות, מומלץ להכין מראש את פרטיכם האישיים (מספר תעודת הזהות, מספר רישיון רכב וכדומה) על מנת לזרז את הטיפול בפנייתכם.

אנא דרגו את רמת השירות שקיבלתם

הכניסו את מספר הטלפון שלכם:

דרגו בבקשה את רמת השירות

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 8.0/10 (2 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
שגריר טלפון, 8.0 out of 10 based on 2 ratings


ספקי השירות מתישים אתכם?
שתפו אותנו בחוויית שירות המוקד הטלפוני של שגריר טלפון (זמני המתנה, אדיבות, מקצועיות וכד'), מחירי מבצעים של שימור לקוחות, טיפים חשובים ודירוג החברות לטובת כלל ציבור הלקוחות.

שימו לב: אתר CallCenter-il אינו מייצג ואינו קשור בשום צורה שהיא לחברות או המוסדות המצוינים באתר.
תגובות לא הולמות או המכילות פרטים אישיים (מספר טלפון, כתובות וכו') לא יאושרו להצגה באתר.


אופן השתתפות בהצבעה לדירוג ספקי השירות:

תודה שבחרתם להתקשר באמצעות האתר שלנו להשתתפות בהצבעה ודרוג של רמת השירות. באמצעות הצבעתכם תשפיעו ותסייעו לשיפור רמת השירות של ספקי השירות בישראל כדי שכל לקוח יוכל לצפות בסקר האיכות כללי של נותני השירותים בישראל ולהפיק ממנו את מרב התועלת בבחירת ספק שירות חדש. לצורך דירוג רמת שירות של ספקי השירות, הספרה 1 מסמלת את השירות הטוב ביותר והספרה 5 מסמלת השירות הגרוע ביותר. רק המתקשרים באמצעות מספר הגישה של האתר שלנו יכולים לדרג את רמת השירות והבחירה מתבצעת על פי שיקול דעתכם הבלעדי ובהתאם להתרשמותכם מטיב השירות אותו קיבלתם.


כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *


שתף את חווית השירות שלך עם אחרים!
שתף דרך פייסבוק שתף דרך טוויטר שתף דרך גוגל פלוס שתף דרך לינקדאין