סופרבוס טלפון

סופרבוס טלפון

לחצו על כפתור החייגן כדי להתקשר למוקד השירות.
לחיוג לחצו כאן

1900-72-4808
לקבלת נציג והשתתפות בהצבעה לדירוג שירות הספק חייגו


סופרבוס שעות פעילות

שבת: 21:00-24:00
ימים א'-ה': 6:30-24:00
שישי: 6:30-16:30

סופרבוס טלפון
חברת סופרבוס הינה חברת תחבורה ציבורית שהוקמה במטרה לקחת חלק בשוק התחבורה הציבורית בישראל ולהציע נסיעה במחיר מוזל.
בבעלות החברה כ-400 אוטובוסים מפוארים וחדישים המסיעים למעלה מ-9 מיליון נוסעים בשנה לערים: רמלה, לוד, בית שמש, שוהם, מודיעין עילית ועוד. בנוסף למערך תחבורה ציבורית, מפעילה סופרבוס קווים מיוחדים להסעת תלמידים, ואת חברת הבת "סופרבוס הסעות ותיור" המשמשת לביצוע הסעות פרטיות באזורים שונים בארץ ולצרכי תיירות ונופש.
בשנת 2014, זכתה סופרבוס במכרז להפעלת אשכול התחבורה בערים עפולה וטבריה, ודאגה להתקין לרווחת נוסעיה אבזור טכנולוגי מתקדם בתוך האוטובוסים ושירותים מתקדמים נוספים.

סופרבוס טלפון – ערוצי שירות
– חברת סופרבוס מעמידה לרשות לקוחותיה מערכת מידע לנוסע, מידע אודות מרכזי שירות, לוחות זמנים, רב קו, תעריפים וכרטיסים ומידע נוסף באתר האינטרנט שלה, בכתובת: http://www.superbus.co.il. בנוסף למידע על פעילות החברה, ניתן למסור הודעות, להציע הצעות ייעול ושיפור או להגיש בקשות באמצעות טופס מקוון.
– מוקד השירות הטלפוני עומד לרשות הלקוחות בכל בעיה, תלונה או שאלה. לפניה למוקד יש למלא טופס מקוון באתר או לפנות באמצעות הטלפון, הפקס או הדואר: ת.ד. 3080, קריית הממשלה רמלה 71200.
– בנוסף, סופרבוס מעמידה לרשות הלקוחות מרכזי שירות, להנפקה וטעינת כרטיסי רב קו. מרכזי השירות פרוסים בערים: בית שמש, ירושלים, טבעון, עוספיה, עפולה, יוקנעם וחיפה.
– מחלקת האבדות והמציאות נועדה לסייע לנוסעים ששכחו דבר מה באחד מקווי סופרבוס. לפניה למוקד יש ליצור קשר באמצעות טופס מקוון או לחייג למוקד השירות הטלפוני.

סופרבוס טלפון – טלפונים ושעות פעילות
– מספרי הטלפון של מוקד שירות הלקוחות:1700-700-181 או 08-9205005, לפניות בפקס יש לשלוח מכתב למספר: 073-2226135.
– מספרי הטלפון של מחלקת אבדות ומציאות- בעיר רמלה: 1700-700-181 או 08-9205005, בימים א'- ה' בין השעות 06:30-24:00. בעיר בית שמש: 0503170678. ניתן לפנות בימים א'- ה' בין השעות 15:45-19:45,בכתובת: מסוף דרך החיים, בית שמש.
– שעות פעילות מרכזי השירות מופיעות באתר האינטרנט של סופרבוס.

סופרבוס טלפון – טיפים שימושיים
טיפ ראשון: מעוניינים לדעת האם אתם זכאים להנחה בנסיעה באוטובוס? באתר האינטרנט של סופרבוס תוכלו למצוא רשימה מפורטת של הזכאים להנחה, בין השאר זכאים להנחה אזרחים ותיקים עם הצגת תעודת זכאות, זכאי הביטוח הלאומי, מלווי עיוורים והעיוורים עצמם, שוטרים וחיילים ועוד.
טיפ שני: אפליקציית סופרבוס מאפשרת לנוסעים לאתר ולחפש מסלולי נסיעה, לקבל נתונים מלאים על מסלול הנסיעה, מפה לקו ספציפי, טפסי פניה מקוונים למחלקת אבדות ועוד. ניתן להוריד ולהפעיל את האפליקציה באמצעות סריקת ברקוד QR המופיע באתר או בגלישה לקישורים המופיעים בו.
טיפ שלישי: סופרבוס מאפשרת ללקוחותיה להצטרף למועדון הטבות ולהתעדכן בהטבות בלעדיות השמורות להם בלבד. להצטרפות יש למלא את הטופס המקוון המופיע בעמוד "רישום למועדון לקוחות".

אנא דרגו את רמת השירות שקיבלתם

הכניסו את מספר הטלפון שלכם:

דרגו בבקשה את רמת השירות

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 7.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
סופרבוס טלפון, 7.0 out of 10 based on 1 rating


ספקי השירות מתישים אתכם?
שתפו אותנו בחוויית שירות המוקד הטלפוני של סופרבוס (זמני המתנה, אדיבות, מקצועיות וכד'), מחירי מבצעים של שימור לקוחות, טיפים חשובים ודירוג החברות לטובת כלל ציבור הלקוחות.

שימו לב: אתר CallCenter-il אינו מייצג ואינו קשור בשום צורה שהיא לחברות או המוסדות המצוינים באתר.
תגובות לא הולמות או המכילות פרטים אישיים (מספר טלפון, כתובות וכו') לא יאושרו להצגה באתר.


אופן השתתפות בהצבעה לדירוג ספקי השירות:

תודה שבחרתם להתקשר באמצעות האתר שלנו להשתתפות בהצבעה ודרוג של רמת השירות. באמצעות הצבעתכם תשפיעו ותסייעו לשיפור רמת השירות של ספקי השירות בישראל כדי שכל לקוח יוכל לצפות בסקר האיכות כללי של נותני השירותים בישראל ולהפיק ממנו את מרב התועלת בבחירת ספק שירות חדש. לצורך דירוג רמת שירות של ספקי השירות, הספרה 1 מסמלת את השירות הטוב ביותר והספרה 5 מסמלת השירות הגרוע ביותר. רק המתקשרים באמצעות מספר הגישה של האתר שלנו יכולים לדרג את רמת השירות והבחירה מתבצעת על פי שיקול דעתכם הבלעדי ובהתאם להתרשמותכם מטיב השירות אותו קיבלתם.


כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *


שתף את חווית השירות שלך עם אחרים!
שתף דרך פייסבוק שתף דרך טוויטר שתף דרך גוגל פלוס שתף דרך לינקדאין