ממסי

ממסי

לחצו על כפתור החייגן כדי להתקשר למוקד השירות.
לחיוג לחצו כאן

1900-72-4821
לקבלת נציג והשתתפות בהצבעה לדירוג שירות הספק חייגו


ממסי שעות פעילות

ימים א'-ה': 24/7
שישי: 24/7

ממסי | memsi
ממסי תיירות הינה רשת בפריסה ארצית המספקת שירותים שונים לנוסעים המתכננים לשהות בחו"ל. בין השירותים שמציעה החברה ניתן למנות סיוע בהזמנת חדרי מלון, הנחה בהשכרת רכב לחו"ל, ביטוחי נוסעים ומטען, ייעוץ במסלולי נסיעות, הנפקת רישיון נהיגה בינלאומי, מכשירי GPS במחירים מוזלים ופתרונות תקשורת נוספים ועוד. בנוסף, מנפיקה החברה כמה סוגים של כרטיסי הטבות המעניקים ללקוחותיה הנחות בעשרות בתי עסק בארץ ובחו"ל. אין כל ספק שנסיעה לחו"ל עם ממסי מאורגנת מכל הבחינות- הן מבחינת הנסיעות, הן מבחינת פתרונות התקשורת והן מבחינת המסלול.

ממסי | memsi – ערוצי שירות
לקוחות החברה יכולים להתעדכן בהטבות ייחודיות, לצפות בשאלות נפוצות, לקנות בחנות הווירטואלית ולקבל מידע על מגוון שירותי החברה באתר האינטרנט של ממסי, בכתובת: http://www.memsi.co.il. כמו כן, ניתן ליצור קשר עם נציג שירות באמצעות טופס מקוון.
על מנת לברר אודות השכרת רכב בחו"ל ניתן לגשת לאחת מעמדות השכרת רכב חו"ל הפרוסות בכל רחבי הארץ. העמדות ממוקמות בערים מרכזיות כגון: תל אביב, באר שבע, נתניה, ירושלים, טבריה, רעננה ועוד.
מוקד שירות הלקוחות של ממסי עומד לרשות הלקוחות בכל שאלה או בעיה הקשורה להתנהלות החברה או למוצריה. ניתן לפנות למוקד באמצעות טופס מקוון באתר (הפניה תענה תוך 72 שעות משעת קבלתה), בטלפון, בפקס או באמצעות כתובת למשלוח מכתבים: רחוב הרכבת 20 תל אביב.

ממסי | memsi – טלפונים ושעות פעילות
– שעות פעילות המוקד הטלפוני של ממסי: בימים א'- ה' בין השעות 09:00-16:00, בטלפון: 03-5641165. כדי להגיע למרכזיה הראשית יש לחייג למספר: 03-5641122. מספר הפקס הינו: 03-5601502 .
– חברת ממסי מפעילה חנות ווירטואלית באמצעותה יכולים הלקוחות לרכוש מגוון מוצרי תיירות, כגון: תיקים, מזוודות, מדריכי נסיעות, אטלסים, מכשירי ניווט ועוד. ניתן לרכוש את מגון המוצרים דרך האתר, או להגיע לחנות ברחוב הרכבת 20, תל אביב. שעות פתיחת החנות: בימים א'-ה' בין השעות 09:00-18:00, וביום ו' בין השעות 09:00-13:00. שעות האיסוף העצמי הן בימים א'-ה' בין השעות 09:00-16:00 בתאום מראש.
– רשימת סניפי ממסי תיירות, הכוללת שעות פעילות, כתובות ומספרי טלפונים מופיעה באתר האינטרנט תחת קטגורית "רשימת סניפים".

ממסי | memsi – טיפים שכדאי לזכור
מנויי ממיסתור (מועדון הלקוחות של חברת ממסי) זכאים לקבל אחת לשנה ייעוץ מסלולים מקצועי לחו"ל. ייעוץ מסלולים הינו פגישה עם יועץ טיולים מומחה במשך 40 דקות ותכנון מסלול הטיול בהתאם להעדפותיו. היועץ מכיר לעומק את מסלולי הטיול ואת האטרקציות באזור והוא יכול להמליץ על אזורים המתאימים לנתונים האישיים של המטייל (גילו, המצב המשפחתי שלו וכדומה). על מנת לתאם ייעוץ מסלולים ניתן להיעזר בטלפונים הבאים: ייעוץ מסלולים בת"א- 03-5641160, ייעוץ מסלולים בחיפה- 04-8674343, ייעוץ מסלולים ברעננה- 09-7461991, ייעוץ מסלולים בירושלים- 02-6259711 וייעוץ מסלולים בב"ש- 08-6270695.

אנא דרגו את רמת השירות שקיבלתם

הכניסו את מספר הטלפון שלכם:

דרגו בבקשה את רמת השירות

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 9.5/10 (2 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
ממסי, 9.5 out of 10 based on 2 ratings


ספקי השירות מתישים אתכם?
שתפו אותנו בחוויית שירות המוקד הטלפוני של ממסי (זמני המתנה, אדיבות, מקצועיות וכד'), מחירי מבצעים של שימור לקוחות, טיפים חשובים ודירוג החברות לטובת כלל ציבור הלקוחות.

שימו לב: אתר CallCenter-il אינו מייצג ואינו קשור בשום צורה שהיא לחברות או המוסדות המצוינים באתר.
תגובות לא הולמות או המכילות פרטים אישיים (מספר טלפון, כתובות וכו') לא יאושרו להצגה באתר.


אופן השתתפות בהצבעה לדירוג ספקי השירות:

תודה שבחרתם להתקשר באמצעות האתר שלנו להשתתפות בהצבעה ודרוג של רמת השירות. באמצעות הצבעתכם תשפיעו ותסייעו לשיפור רמת השירות של ספקי השירות בישראל כדי שכל לקוח יוכל לצפות בסקר האיכות כללי של נותני השירותים בישראל ולהפיק ממנו את מרב התועלת בבחירת ספק שירות חדש. לצורך דירוג רמת שירות של ספקי השירות, הספרה 1 מסמלת את השירות הטוב ביותר והספרה 5 מסמלת השירות הגרוע ביותר. רק המתקשרים באמצעות מספר הגישה של האתר שלנו יכולים לדרג את רמת השירות והבחירה מתבצעת על פי שיקול דעתכם הבלעדי ובהתאם להתרשמותכם מטיב השירות אותו קיבלתם.


כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *


שתף את חווית השירות שלך עם אחרים!
שתף דרך פייסבוק שתף דרך טוויטר שתף דרך גוגל פלוס שתף דרך לינקדאין