הרץ השכרת רכב

הרץ השכרת רכב

לחצו על כפתור החייגן כדי להתקשר למוקד השירות.
לחיוג לחצו כאן

1900-72-4822
לקבלת נציג והשתתפות בהצבעה לדירוג שירות הספק חייגו


הרץ שעות פעילות

ימים א'-ה': 24/7
שישי: לא ידוע.

הרץ השכרת רכב | טלפון
חברת הרץ הינה תאגיד השכרת הרכב המוביל בארץ ובעולם. הסניף הראשון של הרץ בישראל נוסד בשנת 1965 ומאז ועד היום החברה פועלת בתחומים הבאים: ליסינג תפעולי ללקוחות עסקיים, ליסינג פרטי והשכרת רכב בארץ ובחו"ל. לחברת הרץ ניסיון של 90 שנה בתחום הרכב ובבעלותה צי רכבים ענק המונה מעל 2 מיליון כלי רכב.
הרץ עושה על מאמץ על מנת לספק ללקוחותיה שירות מלא, בכל שעה ביממה ולכן מפעילה מערך שירות לקוחות 24 שעות ביממה, שבעה ימים בשבוע.

הרץ השכרת רכב | טלפון – ערוצי שירות
באתר האינטרנט של החברה, בכתובת: www.hertz.co.il , יכולים לקוחות החברה להזמין רכבים באופן מקוון, לקבל מידע על השכרת רכב בארץ ובחו"ל, להצטרף לאחד ממועדוני הלקוחות של הרץ, להצטרף לקהילת הרץ בפייסבוק וליהנות ממגוון יתרונות השכרת רכב בהרץ באזור האישי. כמו כן, ניתן לפנות לנציג שירות באופן מקוון באמצעות טופס "צור קשר".
אפשרות נוספת ליצור קשר עם החברה היא באמצעות מוקד שירות הלקוחות המרכזי המטפל בפניות בנושאים כלליים, ומוקד ההזמנות המטפל בכל הנוגע להזמנת רכבים מהחברה. כמו כן, ניתן להגיע לכל אחד מסניפי הרץ (רשימת הסניפים המלאה מופיעה באתר האינטרנט) לצורך ביצוע הזמנה.
כתובות חברת הרץ למשלוח מכתבים:
לצורך שליחת מכתב להנהלה ראשית יש למען את המכתב לכתובת: אז"ת צפוני, רח' לב פסח 4, לוד. לשליחת מכתבים למגזר הפרטי יש לשלוח לכתובת: רח' קרליבך 10, תל אביב 67132.

הרץ השכרת רכב | טלפון – טלפונים ושעות פעילות
ניתן ליצור קשר עם החברה במרכז השירות 3113*, או באמצעות פניה לדוא"ל שירות לקוחות: service@hertz.co.il.
ניתן לפנות למוקד ההזמנות של החברה בטלפון:1-700-507-555. שני המוקדים פעילים 24 שעות ביממה, שבעה ימים בשבוע. בנוסף, ניתן ליצור קשר בכתב באמצעות פניה לדוא"ל הרץ שירות לקוחות, ובאמצעות הפקס:08-9770876 .
כל אחד מסניפי הרץ הפרוסים ברחבי הארץ פתוח בימים א'-ה' בין השעות 08:00-18:00, ובימי ו' בין השעות 08:00-14:00. הסניף המרכזי בנתב"ג פתוח 24 שעות ביממה.

הרץ השכרת רכב | טלפון – טיפים שימושיים
טיפ ראשון: אם אתם מתכננים לשכור רכב לצורך נסיעה לחו"ל, מומלץ לקרוא את הטיפים המופיעים באתר האינטרנט, תחת קטגורית "כדאי לדעת". ניתן לקבל מידע על שירותים שונים שיקצרו לכם את זמן ההמתנה במוקד ההשכרה בחו"ל, לברר לאילו מדינות הרכבים השכורים מורשים להיכנס, לקרוא על הגבלת ק"מ ומהירות בכבישי חו"ל ועוד.
כמו כן, ניתן לחפש באתר טיפים שכדאי לדעת לפי המדינה אליה ברצונכם להגיע.

טיפ שני: כדי לחסוך את זמן ההמתנה במוקד שירות הלקוחות, מומלץ להיעזר בטופס המקוון המופיע באתר. ניתן לייעד את הטופס עבור קבלת הצעת מחיר, פניה לשירות לקוחות או תמיכה טכנית ולקבל את המידע הרצוי בקלות ובמהירות.

אנא דרגו את רמת השירות שקיבלתם

הכניסו את מספר הטלפון שלכם:

דרגו בבקשה את רמת השירות

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 8.5/10 (2 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
הרץ השכרת רכב, 8.5 out of 10 based on 2 ratings


ספקי השירות מתישים אתכם?
שתפו אותנו בחוויית שירות המוקד הטלפוני של הרץ (זמני המתנה, אדיבות, מקצועיות וכד'), מחירי מבצעים של שימור לקוחות, טיפים חשובים ודירוג החברות לטובת כלל ציבור הלקוחות.

שימו לב: אתר CallCenter-il אינו מייצג ואינו קשור בשום צורה שהיא לחברות או המוסדות המצוינים באתר.
תגובות לא הולמות או המכילות פרטים אישיים (מספר טלפון, כתובות וכו') לא יאושרו להצגה באתר.


אופן השתתפות בהצבעה לדירוג ספקי השירות:

תודה שבחרתם להתקשר באמצעות האתר שלנו להשתתפות בהצבעה ודרוג של רמת השירות. באמצעות הצבעתכם תשפיעו ותסייעו לשיפור רמת השירות של ספקי השירות בישראל כדי שכל לקוח יוכל לצפות בסקר האיכות כללי של נותני השירותים בישראל ולהפיק ממנו את מרב התועלת בבחירת ספק שירות חדש. לצורך דירוג רמת שירות של ספקי השירות, הספרה 1 מסמלת את השירות הטוב ביותר והספרה 5 מסמלת השירות הגרוע ביותר. רק המתקשרים באמצעות מספר הגישה של האתר שלנו יכולים לדרג את רמת השירות והבחירה מתבצעת על פי שיקול דעתכם הבלעדי ובהתאם להתרשמותכם מטיב השירות אותו קיבלתם.


כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *


שתף את חווית השירות שלך עם אחרים!
שתף דרך פייסבוק שתף דרך טוויטר שתף דרך גוגל פלוס שתף דרך לינקדאין