בנק מרכנתיל

בנק מרכנתיל

לחצו על כפתור החייגן כדי להתקשר למוקד השירות.
לחיוג לחצו כאן

1900-72-4831
לקבלת נציג והשתתפות בהצבעה לדירוג שירות הספק חייגו


בנק מרכנתיל שעות פעילות

ימים א'-ה': לא ידוע.
שישי: לא ידוע.

בנק מרכנתיל | דיסקונט שירות לקוחות
בנק מרכנתיל דיסקונט הינו גוף בנקאי המספק שירותים פיננסיים לעסקים גדולים וקטנים. לבנק סניפים בכל רחבי הארץ והוא משרת אזרחים מכל קשת האוכלוסייה הישראלית- חילונים, דתיים, חרדים וערבים. בנק מרכנתיל דיסקונט מספק ללקוחותיו שירותים מגוונים: פיקדונות וחסכונות, ייעוץ בשוק ההון וני"ע, מתן הלוואות, משכנתאות, ניהול חשבונות מט"ח ומסלולי הטבות המתאימים לסוגים שונים של קהלי יעד.

בנק מרכנתיל | דיסקונט – ערוצי שירות
לקוחות מרכנתיל דיסקונט יכולים לבחור בין מגוון ערוצי בנקאות ישירה, באינטרנט, בסלולר בטלפון או בדואר. אתר האינטרנט של הבנק (www.mercantile.co.il) מכיל מידע רב בתחום זה, ובנושאים נוספים: תחומי פעילות הבנק, קבלת הלוואות ומשכנתאות, מידע כללי על כרטיסי אשראי, ניהול מט"ח, מידע אודות מוצרים ייחודיים ללקוחות עסקיים תחת קטגורית "עסקים", שירותים מתקדמים כמרכזי השקעות ויועצים אישיים בסניפים ועוד. כמו כן, יכולים לקוחות הבנק ליצור קשר עם נציג שירות באמצעות טופס "צור קשר" באתר.
ערוצי שירות נוספים הם מרכז תמיכת הלקוחות לתמיכה טכנית בשימוש באתר או באפליקציה הסלולרית ו"משוב מרכנתיל"- ערוץ בנקאי המאפשר ללקוחות הבנק לקבל מידע ולבצע פעולות שונות מכל אחד מסניפי מרכנתיל. כדאי לדעת, שבמשוב מרכנתיל ניתן לשלם תשלומים למגוון מוסדות בשווי של עד 5000 ₪.
המחלקה לפניות הציבור מטפלת בנושאים שונים שלא באו לידי פתרון במוקדי השירות האחרים. ניתן ליצור קשר עם המחלקה באמצעות הטלפון, הפקס או בכתובת למשלוח מכתבים: דרך מנחם בגין 125, תל אביב מיקוד: 67012.

בנק מרכנתיל | דיסקונט – טלפונים ושעות פעילות
– מוקד טלפוני לבירורים כלליים, בטלפונים: 2524* או 122222524.
– פרטי התקשרות עם היחידה לפניות הציבור: טלפון: 076-8044151, מספר הפקס: 076-8044911. במידה ולא קיבלתם יחס הולם בסניפים, ניתן לפנות לטלפון: 03-7563344.
– מרכז תמיכת לקוחות בשירותי האינטרנט פעיל בימים א'-ה' בין השעות 07:00-23:00 ובימי ו' וערבי חג בין השעות 07:00-14:00, בטלפונים: 3477* או 03-9439343.

בנק מרכנתיל | דיסקונט – טיפים שכדאי לזכור
טיפ ראשון: באתר האינטרנט של מרכנתיל ניתן לחפש סניף לפי פרמטרים של אזור, כתובת או שם הסניף ובנוסף לפי שירותים בנקאיים הניתנים בסניף, כגון: כספומט, מרכז משכנתאות וכדומה. לחיפוש סניף, יש להקליק על "סניפי מרכנתיל" בדף הבית.
טיפ שני: אפליקציית מרכנתיל מאפשרת לצפות במידע ולבצע מגוון פעולות בקלות ובמהירות באמצעות המכשיר החכם. כדי להוריד את האפליקציה לקוחות אנדרואיד יכולים להיכנס לGoogle play ולקוחות אייפון יכנסו לAppstore.
טיפ שלישי: מצטרפים חדשים לבנק יכולים ליהנות ממגוון הטבות, כגון: מסלול חשבון ייחודי המותאם לחיילים, סטודנטים, מתמחים, גמלאים ועוד, מגוון שירותי בנקאות ישירה באתר, דלפקי משכנתאות, מגוון הלוואות לכל מטרה, מרכזי משכנתאות, שירותים ייחודיים לבעלי עסקים ועוד. להצטרפות ניתן לפנות לסניף מרכנתיל הקרוב או להקליק על "פתיחת חשבון" באתר האינטרנט.

אנא דרגו את רמת השירות שקיבלתם

הכניסו את מספר הטלפון שלכם:

דרגו בבקשה את רמת השירות

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
בנק מרכנתיל, 10.0 out of 10 based on 1 rating


ספקי השירות מתישים אתכם?
שתפו אותנו בחוויית שירות המוקד הטלפוני של בנק מרכנתיל (זמני המתנה, אדיבות, מקצועיות וכד'), מחירי מבצעים של שימור לקוחות, טיפים חשובים ודירוג החברות לטובת כלל ציבור הלקוחות.

שימו לב: אתר CallCenter-il אינו מייצג ואינו קשור בשום צורה שהיא לחברות או המוסדות המצוינים באתר.
תגובות לא הולמות או המכילות פרטים אישיים (מספר טלפון, כתובות וכו') לא יאושרו להצגה באתר.


אופן השתתפות בהצבעה לדירוג ספקי השירות:

תודה שבחרתם להתקשר באמצעות האתר שלנו להשתתפות בהצבעה ודרוג של רמת השירות. באמצעות הצבעתכם תשפיעו ותסייעו לשיפור רמת השירות של ספקי השירות בישראל כדי שכל לקוח יוכל לצפות בסקר האיכות כללי של נותני השירותים בישראל ולהפיק ממנו את מרב התועלת בבחירת ספק שירות חדש. לצורך דירוג רמת שירות של ספקי השירות, הספרה 1 מסמלת את השירות הטוב ביותר והספרה 5 מסמלת השירות הגרוע ביותר. רק המתקשרים באמצעות מספר הגישה של האתר שלנו יכולים לדרג את רמת השירות והבחירה מתבצעת על פי שיקול דעתכם הבלעדי ובהתאם להתרשמותכם מטיב השירות אותו קיבלתם.


כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *


שתף את חווית השירות שלך עם אחרים!
שתף דרך פייסבוק שתף דרך טוויטר שתף דרך גוגל פלוס שתף דרך לינקדאין