בנק יהב טלפון

בנק יהב טלפון

לחצו על כפתור החייגן כדי להתקשר למוקד השירות.
לחיוג לחצו כאן

1900-72-4762
לקבלת נציג והשתתפות בהצבעה לדירוג שירות הספק חייגו


בנק יהב שעות פעילות

ימים א'-ה': 8:00-20:00
שישי: 8:00-12:30

בנק יהב טלפון

בנק יהב הינו בנק ישראלי הנוסד ע"י מדינת ישראל והסתדרות עובדי המדינה במטרה להיטיב את תנאיהם של העובדים. הבנק מחזיק בחמישה מרכזי ייעוץ וב-40 סניפים הפרוסים בכל רחבי הארץ. הבנק מציע ללקוחותיו שירותים בנקאיים מגוונים, כגון: ניהול חשבונות עו"ש, ייעוץ השקעות, מסגרות אשראי משתלמות, הלוואות, פיקדונות וחסכונות ועוד כשהמכנה המשותף לכל השירותים הוא תנאים אטרקטיביים וייחודיים.

בנק יהב – כל הדרכים ליצירת קשר

בנק יהב לא חוסך מאמצים בשיפור השירות עבור לקוחותיו, והוא מאפשר להם ליצור קשר במגוון ערוצי בנקאות ישירה:

–          בנק יהב באינטרנט: אתר האינטרנט של הבנק בכתובת: www.bank-yahav.co.il, מספק מידע אודות החשבון, הטבות ללקוחות הבנק, מסלולי חשבון ייחודיים לשכירים, עצמאים, עובדי מדינה ועוד, טפסים להורדה, כרטיסי אשראי ובנקאות ישירה באינטרנט, בסלולר, בסניפים ובעמדות השירות העצמי. בנוסף, מפעיל הבנק דף "יצירת קשר" לנושאים שלא דורשים מענה מידי.

–          ערוצי שירות נוספים הם המוקדים הטלפוניים של הבנק: מוקד יהב ישיר המאפשר לקבל מידע אודות החשבון ולבצע אינספור פעולות, המענה הקולי המאפשר ללקוחות לבצע פעולות 24 שעות ביממה ללא המתנה לבנקאי וקו התמיכה הטכנית המטפל בפניות הנוגעות לשירותי האינטרנט.

במידת הצורך, ניתן לפנות למחלקה לפניות הציבור באמצעות המייל: pniyot-tzibur@yahav.co.il, או בכתובת למשלוח מכתבים: בנק יהב, מחלקת פניות הציבור בית יהב רח' ירמיהו 80 ת.ד. 36333 ירושלים מיקוד: 91363.

בנק יהב – טלפונים ושעות פעילות

–          פניות הדורשות מענה מידי ולביצוע מגוון פעולות בנקאיות יש לחייג למוקד שירות הלקוחות: 2616* או 02-500991, או בפקס: 02-5010062, בימים א'-ה' בין השעות 08:00-18:30 ובימי ו' בין השעות 08:00-12:30. כמו כן, ניתן להגיע לסניפי הבנק בשעות קבלת הקהל.

–          מוקד ניירות ערך זרים פעיל עד לשעה 23:00 בלילה באותו המספר של מוקד שירות הלקוחות.

–          ניתן לפנות למוקד התמיכה הטכנית בכל שאלה או בעיה בתפעול שירותי הבנק באינטרנט או בסלולר, בטלפון 2616*.

בנק יהב – טיפים שכדאי לזכור

טיפ ראשון: לקוחות הבנק יכולים לקבל הודעות ועדכונים לתיבת דואר אלקטרונית ומאובטחת שנמצאת באתר. ההודעה בדבר קבלת דברי דואר חדשים תחכה לך בכל כניסה לאתר הרשמי של בנק יהב, בעמוד הראשון. כדאי לדעת, שבכל עת ניתן לשנות את אופן קבלת הדואר מהבנק באמצעות עדכון הנתונים ב"דואר-נט עדכון".

טיפ שני: בנק יהב מפעיל לשרות לקוחותיו תוכנה מתקדמת לתכנון וניהול תקציב משק בית. התוכנה מסייעת לכל בני הבית לשמור על מאזן הוצאות- הכנסות ולקבל החלטות כלכליות בצורה נבונה ושקולה. להורדת התוכנה יש ללחוץ על הקישור המופיע תחת קטגורית "ניהול חשבון".

טיפ שלישי: באתר האינטרנט של הבנק ניתן לאתר סניף קרוב באמצעות ממשק ממוחשב. פרט לשם הסניף, בתוצאות החיפוש יופיעו גם פרטים נוספים, כגון: כתובת הסניף, מספר טלפון ושעות קבלת קהל.

אנא דרגו את רמת השירות שקיבלתם

הכניסו את מספר הטלפון שלכם:

דרגו בבקשה את רמת השירות

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 9.5/10 (2 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
בנק יהב טלפון, 9.5 out of 10 based on 2 ratings


ספקי השירות מתישים אתכם?
שתפו אותנו בחוויית שירות המוקד הטלפוני של בנק יהב (זמני המתנה, אדיבות, מקצועיות וכד'), מחירי מבצעים של שימור לקוחות, טיפים חשובים ודירוג החברות לטובת כלל ציבור הלקוחות.

שימו לב: אתר CallCenter-il אינו מייצג ואינו קשור בשום צורה שהיא לחברות או המוסדות המצוינים באתר.
תגובות לא הולמות או המכילות פרטים אישיים (מספר טלפון, כתובות וכו') לא יאושרו להצגה באתר.


אופן השתתפות בהצבעה לדירוג ספקי השירות:

תודה שבחרתם להתקשר באמצעות האתר שלנו להשתתפות בהצבעה ודרוג של רמת השירות. באמצעות הצבעתכם תשפיעו ותסייעו לשיפור רמת השירות של ספקי השירות בישראל כדי שכל לקוח יוכל לצפות בסקר האיכות כללי של נותני השירותים בישראל ולהפיק ממנו את מרב התועלת בבחירת ספק שירות חדש. לצורך דירוג רמת שירות של ספקי השירות, הספרה 1 מסמלת את השירות הטוב ביותר והספרה 5 מסמלת השירות הגרוע ביותר. רק המתקשרים באמצעות מספר הגישה של האתר שלנו יכולים לדרג את רמת השירות והבחירה מתבצעת על פי שיקול דעתכם הבלעדי ובהתאם להתרשמותכם מטיב השירות אותו קיבלתם.


כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *


שתף את חווית השירות שלך עם אחרים!
שתף דרך פייסבוק שתף דרך טוויטר שתף דרך גוגל פלוס שתף דרך לינקדאין