בנק אוצר החייל

בנק אוצר החייל

לחצו על כפתור החייגן כדי להתקשר למוקד השירות.
לחיוג לחצו כאן

1900-72-4780
לקבלת נציג והשתתפות בהצבעה לדירוג שירות הספק חייגו


בנק אוצר החייל שעות פעילות

ימים א'-ה': 6:30-24:00
שישי: 6:30-16:30

בנק אוצר החייל | bankotsar שירות לקוחות
בנק אוצר החייל הוקם בשנת 1946 וראשית פעילותו הייתה מתן מענה פיננסי לחיילי הבריגדה היהודית. בחלוף השנים, הבנק הלך והתרחב וקיבל רישיון לפעול כתאגיד בנקאי. נכון להיום, הבנק מדורג כשמיני בגודלו במדינת ישראל והוא מתמחה במתן שירותים לעסקים קטנים ובינוניים, כגון: ניהול חשבון, ייעוץ בשוק ההון ובמט"ח, פיקדונות וחסכונות, ייעוץ פנסיוני, הלוואות, משכנתאות ועוד.

בנק אוצר החייל | bankotsar
– ערוצי שירות 
לקוחות הבנק יכולים לנצל מגוון אופנים ליצירת קשר וקבלת מידע באמצעות מגוון שירותי בנקאות ישירה באינטרנט, בסלולר, בדואר אונליין או בטלפון. מוקד השירות המרכזי של בנק אוצר החייל הוא אתר האינטרנט, בכתובת: http://www.bankotsar.co.il/. באתר ניתן לבצע מגוון פעולות בחשבון, להתעדכן בחדשות אוצר החייל, לקבל מידע אודות שירותי הבנק ללקוחות פרטיים ועסקיים, לאתר סניפים, לקבל מידע אודות הטבות ועוד. כמו כן, יכולים לקוחות הבנק ליצור קשר עם הבנק באמצעות טופס "צור קשר" באתר.

ערוצי שירות נוספים הם המוקדים הטלפוניים: "אוצר ישיר", המאפשר לקבל מידע אודות החשבון ולבצע מגוון רחב של פעולות בנקאיות, המענה הקולי המספק מענה גם מחוץ לשעות פעילות המוקד המאויש ומוקד התמיכה הטלפוני בשירותי האינטרנט של הבנק.

ביחידה לפניות הציבור מטפלים בכל בקשה, שאלה או תלונה שלא סופק להן מענה במוקדי השירות האחרים. ניתן ליצור קשר עם היחידה באמצעות המייל: pniyot@mailotsar.co.il, באמצעות טופס פניה אלקטרוני באתר האינטרנט, בפקס: 03-7964500 או בכתובות למשלוח מכתבים:

–          בדואר: בנק אוצר החייל, המחלקה לפניות הציבור, רח' מנחם בגין 11 רמת גן מיקוד: 52521.

–          בת.ד.: בנק אוצר החייל, המחלקה לפניות הציבור ת.ד. 3506, רמת גן מיקוד: 52136 .

בנק אוצר החייל | bankotsar
– טלפונים ושעות פעילות

–          שעות הפעילות של מוקד השירות הטלפוני: בימים א'- ה' בין השעות 07:15-23:15  ובימי ו' וערבי חג בין השעות 07:15-14:00, בטלפונים: 3390* או 1700-500-200. המענה הקולי הממוחשב פעיל 24 שעות ביממה, לאורך כל השבוע.

–          מוקד התמיכה בשירותי האינטרנט עומד לרשות הלקוחות בימים א'- ה' בין השעות 08:00-23:00 ובימי ו' וערבי חג בין השעות 08:00-15:00, בטלפונים: 3390* (שלוחה מספר 3) או 03-5130038.

בנק אוצר | bankotsar – טיפים שימושיים

טיפ ראשון: לקוחות הבנק יכולים לאתר סניפים לפי פרמטרים מסוימים כמו: שירותים ייחודיים, סניפים הפתוחים בימי שישי, סניפים המכילים עמדות להפקדת שיקים, סניפים מותאמים לנכים ולקויי ראייה ועוד. ניתן לקבל מידע ולאתר סניפים בכל רחבי הארץ ע"י הקלקה על "חיפוש סניפים" בסרגל הכלים העליון.

טיפ שני: לייעול ושיפור השירות מומלץ לגשת לסניף אוצר החייל הקרוב לביתכם, ולקבל קוד וסיסמא אישיים המאפשרים להצטרף לשירותי בנקאות באינטרנט. שירותי הבנקאות האינטרנטיים מאפשרים ללקוחות לחסוך את זמן ההמתנה לנציג שירות בטלפון או בבנק.

אנא דרגו את רמת השירות שקיבלתם

הכניסו את מספר הטלפון שלכם:

דרגו בבקשה את רמת השירות

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
בנק אוצר החייל, 10.0 out of 10 based on 1 rating


ספקי השירות מתישים אתכם?
שתפו אותנו בחוויית שירות המוקד הטלפוני של בנק אוצר החייל (זמני המתנה, אדיבות, מקצועיות וכד'), מחירי מבצעים של שימור לקוחות, טיפים חשובים ודירוג החברות לטובת כלל ציבור הלקוחות.

שימו לב: אתר CallCenter-il אינו מייצג ואינו קשור בשום צורה שהיא לחברות או המוסדות המצוינים באתר.
תגובות לא הולמות או המכילות פרטים אישיים (מספר טלפון, כתובות וכו') לא יאושרו להצגה באתר.


אופן השתתפות בהצבעה לדירוג ספקי השירות:

תודה שבחרתם להתקשר באמצעות האתר שלנו להשתתפות בהצבעה ודרוג של רמת השירות. באמצעות הצבעתכם תשפיעו ותסייעו לשיפור רמת השירות של ספקי השירות בישראל כדי שכל לקוח יוכל לצפות בסקר האיכות כללי של נותני השירותים בישראל ולהפיק ממנו את מרב התועלת בבחירת ספק שירות חדש. לצורך דירוג רמת שירות של ספקי השירות, הספרה 1 מסמלת את השירות הטוב ביותר והספרה 5 מסמלת השירות הגרוע ביותר. רק המתקשרים באמצעות מספר הגישה של האתר שלנו יכולים לדרג את רמת השירות והבחירה מתבצעת על פי שיקול דעתכם הבלעדי ובהתאם להתרשמותכם מטיב השירות אותו קיבלתם.


כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *


שתף את חווית השירות שלך עם אחרים!
שתף דרך פייסבוק שתף דרך טוויטר שתף דרך גוגל פלוס שתף דרך לינקדאין