באדג'ט השכרת רכב טלפון

באדג'ט השכרת רכב טלפון

לחצו על כפתור החייגן כדי להתקשר למוקד השירות.
לחיוג לחצו כאן

1900-72-4811
לקבלת נציג והשתתפות בהצבעה לדירוג שירות הספק חייגו


באדגט שעות פעילות

ימים א'-ה': 08:00-18:00
שישי: 08:00-16:00

באדג'ט השכרת רכב | טלפון
באדג'ט הינה חברת להשכרת רכב בפריסה בינלאומית. לחברה מעל 3200 תחנות ב-120 מדינות ברחבי העולם, ובישראל פרוסים הסניפים מעפולה עד אילת. תחומי הפעילות העיקריים של באדג'ט כוללים: מכירת רכב יד ראשונה, השכרת רכב ללקוחות פרטיים ועסקיים בארץ ובחו"ל, ליסינג פרטי ותפעולי ועוד.
סניף באדג'ט המרכזי ממוקם במרכז לוגיסטי רחב בקרית שדה התעופה ופעיל 24 שעות ביממה, 364 ימים בשנה. בנוסף להשכרת רכבים, במתחם הסניף המרכזי ניתן למלא דלק, לשטוף את הרכב, לבקר במשרדי ההנהלה ובמוסך.

באדג'ט השכרת רכב | טלפון – ערוצי שירות
באדג'ט עושה כל שביכולתה על מנת לספק ללקוחותיה שירות יעיל ואיכותי. מסיבה זו, מפעילה החברה ממשק אינטרנטי בכתובת: www.budget.co.il, בעזרתו ניתן לבצע מגוון פעולות: להתעדכן במבצעי השכרת רכב בארץ ובחו"ל, לצפות בתנאי השכירות, לצפות בשאלות נפוצות, לאתר סניף מבוקש, לקבל הצעות מחיר משתלמות ולפנות לנציג שירות באמצעות צ'ט וירטואלי או באמצעות טופס מקוון. לקוחות החברה וסוכני נסיעות יכולים לקבל מידע אודות מוצרים והזמנות באמצעות כניסה לאזור האישי והקלדת שם משתמש וסיסמא. האתר מותאם לגולשים דוברי עברית, אנגלית, צרפתית וגרמנית.
בנוסף למידע ולפעולות שניתן לבצע באתר, מפעילה החברה מוקד מידע טלפוני לכל בקשה, הצעה או רעיון הקשור בתחום פעילותה. ניתן ליצור קשר עם המוקד בטלפון או בפקס.
סניף באדג'ט המרכזי הממוקם בנתב"ג פתוח 24 שעות ביממה, וניתן ליצור קשר עם נציגי השירות באמצעות הטלפון, הפקס או בדוא"ל. כמו כן, ניתן לקבל פרטים על כל אחד מסניפי באדג'ט ברחבי הארץ באתר האינטרנט. כתובת הסניף המרכזי: רחוב השרון, קריית שדה התעופה.

באדג'ט השכרת רכב | טלפון – טלפונים ושעות פעילות
שעות הפעילות ומספרי הטלפון של סניפי באדג'ט מופיעים באתר האינטרנט בהרחבה. פרטי התקשרות עם סניף באדג'ט המרכזי הממוקם בנתב"ג: כתובת דואר אלקטרוני- bga@budget.co.il, מספר טלפון- 03-9350011, ומספר הפקס- 03-9350111. סניף זה פתוח 24 שעות ביממה, לאורך כל השבוע.
מוקד קשרי הלקוחות של באדג'ט המאויש בנציגי שירות, פעיל בימים א'-ה' בין השעות 08:00-18:00 ובימי ו' בין השעות 08:00-16:00 בטלפון: 2200* או 03-9350000. כדי להגיע לנציג שירות יש להקיש לשלוחה מספר 4, כדי להגיע למחלקה הטכנית יש להקיש לשלוחה מספר 7, כדי להגיע למוקד השכרות בארץ יש להקיש על 1,1 וכדי להגיע למוקד השכרות חו"ל יש להקיש 1,2.

באדג'ט השכרת רכב | טלפון – טיפ שכדאי לזכור
לפני שתפנו לאחד ממוקדי באדג'ט על מנת להזמין את הרכב, מומלץ לעיין באופן מעמיק בתנאי ההשכרה המופיעים באתר. חלק מהתנאים המצוינים באתר קובעים שיש להחזיר את הרכב בזמן מסוים על מנת לא להתחייב בתעריף ליום נוסף, יש לנצל את כל ימי ההשכרה או לפחות להודיע על ביטולה די זמן מראש וכן הלאה.

אנא דרגו את רמת השירות שקיבלתם

הכניסו את מספר הטלפון שלכם:

דרגו בבקשה את רמת השירות

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 7.5/10 (2 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
באדג'ט השכרת רכב טלפון, 7.5 out of 10 based on 2 ratings


ספקי השירות מתישים אתכם?
שתפו אותנו בחוויית שירות המוקד הטלפוני של באדגט (זמני המתנה, אדיבות, מקצועיות וכד'), מחירי מבצעים של שימור לקוחות, טיפים חשובים ודירוג החברות לטובת כלל ציבור הלקוחות.

שימו לב: אתר CallCenter-il אינו מייצג ואינו קשור בשום צורה שהיא לחברות או המוסדות המצוינים באתר.
תגובות לא הולמות או המכילות פרטים אישיים (מספר טלפון, כתובות וכו') לא יאושרו להצגה באתר.


אופן השתתפות בהצבעה לדירוג ספקי השירות:

תודה שבחרתם להתקשר באמצעות האתר שלנו להשתתפות בהצבעה ודרוג של רמת השירות. באמצעות הצבעתכם תשפיעו ותסייעו לשיפור רמת השירות של ספקי השירות בישראל כדי שכל לקוח יוכל לצפות בסקר האיכות כללי של נותני השירותים בישראל ולהפיק ממנו את מרב התועלת בבחירת ספק שירות חדש. לצורך דירוג רמת שירות של ספקי השירות, הספרה 1 מסמלת את השירות הטוב ביותר והספרה 5 מסמלת השירות הגרוע ביותר. רק המתקשרים באמצעות מספר הגישה של האתר שלנו יכולים לדרג את רמת השירות והבחירה מתבצעת על פי שיקול דעתכם הבלעדי ובהתאם להתרשמותכם מטיב השירות אותו קיבלתם.


כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *


שתף את חווית השירות שלך עם אחרים!
שתף דרך פייסבוק שתף דרך טוויטר שתף דרך גוגל פלוס שתף דרך לינקדאין