אלעל טלפון

אלעל טלפון

לחצו על כפתור החייגן כדי להתקשר למוקד השירות.
לחיוג לחצו כאן

1900-72-4759
לקבלת נציג והשתתפות בהצבעה לדירוג שירות הספק חייגו


אל על שעות פעילות

ימים א'-ה': 08:30 - 16:45
שישי: 08:30 - 12:45

אלעל טלפון | ELAL
חברת אלעל הוקמה בשנת 1948, עם קום המדינה כחברת התעופה הלאומית של ישראל. מרכז פעילותה המרכזי של החברה הוא בנמל התעופה בן גוריון, ממנו יוצאות הטיסות לאזורים שונים בארץ ובחו"ל. במסגרת שירותי התעופה, מפעילה אלעל טיסות לאירופה, אסיה, דרום וצפון אמריקה וכן לנמל התעופה עובדה, השוכן ליד אילת. ניתן לומר שעם אלעל טסים לכל מקום בעולם, למעט יבשות אוסטרליה ואמריקה הלטינית.
אלעל חרטה על דגלה מוניטין של מקצועיות ואיכות ולכן מתחייבת להקפדה על הסדרי ביטחון, הימנעות מנסיעות בשבתות וחגים וכן הקפדה על כל כללי הכשרות.

אלעל טלפון | ELAL – ערוצי שירות
ניתן לקבל מידע על טיסות, מסלולים, מבצעי אלעל הנוסע המתמיד, חבילות נופש, המראות ונחיתות, דרכונים ואשרות טיסה וכדומה באתר האינטרנט הרשמי של אלעל בכתובת: http://www.elal.com/. בנוסף, ניתן לשלוח לאלעל פניה באמצעות טופס מקוון או להיכנס לדף הפייסבוק.
בנוסף למידע המופיע באתר, ניתן ליצור קשר עם מחלקת קשרי הלקוחות המטפלת בפניות, הערות או הצעות הנוגעות לחוויית הטיסה באלעל, וכמו כן מספקת מידע על המראות ונחיתות, הזמנת כרטיסי טיסה, בירור מצב כרטיס ועוד. ניתן לפנות למחלקה באמצעות הטלפון, הפקס או באמצעות הטופס האלקטרוני.
כתובת אלעל למשלוח מכתבים: אל על נתיבי אוויר לישראל – מחלקת קשרי לקוחות, ת.ד. 41 נתב"ג, מיקוד: 7015001.
מחלקות נוספות אליהן ניתן לפנות: מחלקת הנוסע המתמיד, בה ניתן לברר פרטים אודות מועדון הנוסע המתמיד ולהצטרף לקבלת השירות, מחלקת תביעות כבודה- המטפלת בפניות הקשורות לנזקי כבודה, חסרים ואובדן מלא, ומוקד ההזמנות באמצעותו ניתן להזמין חבילות נופש בחו"ל.

אלעל טלפון | ELAL – טלפונים ושעות פעילות
– מספרי הטלפון של מוקד שירות הלקוחות המרכזי: 2250* או 03-9771111. המערכת מספקת מענה אוטומטי לזמני נחיתות והמראות, ביצוע פעולות בחשבון ועוד, ומאוישת בנציגי שירות בימים א'- ה' בין השעות 08:00-16:00 ובימי ו' וערבי חג בין השעות 08:00-12:00 לבירורים כלליים בכל נושא.
– במקרים של נזקים לכבודה, ניתן לפנות למחלקת כבודה באמצעות הפקס: 03-7602255.
– להזמנת חבילות נופש לחו"ל ולבירורים ניתן לפנות למחלקת חבילות נופש בימים א'-ה' בין השעות 09:00-17:00, בטלפון שמספרו: 03-5066506.

אלעל טלפון |ELAL – טיפים שכדאי לזכור
טיפ ראשון: באתר האינטרנט תוכלו לאתר כל אחד ממשרדי אל על לפי סינון של מדינות. לדוגמא: בעת בחירת מדינה מסוימת, תתקבל כתובת המשרד, מספר הפקס, הטלפון, הדוא"ל ושעות הפעילות.
טיפ שני: אלעל עומדת לשירות לקוחותיה גם בסלולרי. השירות הסלולרי החדש של חברת אל על מאפשר לקבל נתונים על טיסות אל על של אותו היום באמצעות שליחת הודעת SMS בודדת. כל שעליכם לעשות הוא להקליד את מספר הטיסה, רווח או נקודה, תאריך ולשלוח את ההודעה למספר הטלפון 3525. המערכת תחזיר הודעה הכוללת את שעות ההמראה והנחיתה.

אנא דרגו את רמת השירות שקיבלתם

הכניסו את מספר הטלפון שלכם:

דרגו בבקשה את רמת השירות

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 7.8/10 (4 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
אלעל טלפון, 7.8 out of 10 based on 4 ratings


ספקי השירות מתישים אתכם?
שתפו אותנו בחוויית שירות המוקד הטלפוני של אל על (זמני המתנה, אדיבות, מקצועיות וכד'), מחירי מבצעים של שימור לקוחות, טיפים חשובים ודירוג החברות לטובת כלל ציבור הלקוחות.

שימו לב: אתר CallCenter-il אינו מייצג ואינו קשור בשום צורה שהיא לחברות או המוסדות המצוינים באתר.
תגובות לא הולמות או המכילות פרטים אישיים (מספר טלפון, כתובות וכו') לא יאושרו להצגה באתר.


אופן השתתפות בהצבעה לדירוג ספקי השירות:

תודה שבחרתם להתקשר באמצעות האתר שלנו להשתתפות בהצבעה ודרוג של רמת השירות. באמצעות הצבעתכם תשפיעו ותסייעו לשיפור רמת השירות של ספקי השירות בישראל כדי שכל לקוח יוכל לצפות בסקר האיכות כללי של נותני השירותים בישראל ולהפיק ממנו את מרב התועלת בבחירת ספק שירות חדש. לצורך דירוג רמת שירות של ספקי השירות, הספרה 1 מסמלת את השירות הטוב ביותר והספרה 5 מסמלת השירות הגרוע ביותר. רק המתקשרים באמצעות מספר הגישה של האתר שלנו יכולים לדרג את רמת השירות והבחירה מתבצעת על פי שיקול דעתכם הבלעדי ובהתאם להתרשמותכם מטיב השירות אותו קיבלתם.


כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *


שתף את חווית השירות שלך עם אחרים!
שתף דרך פייסבוק שתף דרך טוויטר שתף דרך גוגל פלוס שתף דרך לינקדאין